Topbanner

BRR - Live Tracker

Class: Damer 100 MilesRun TimeCheck pointCheck TimeStatus
Ann-Sofi Forsmark, Orienteringsklubben Djerf(33)21:19:282013-09-22 07:19:47FINISH
Linda Bengtsson, Klåveröds Skidklubb(92)22:13:4608:13:47FINISH
Anne Marjomäki, Häjyt, FIN(7)27:44:112013-09-22 13:51:36FINISH
Boel De Geer, Hultsfreds Löparklubb(34)00:00:0011:09:41DNS
Elin Ragnarsson, Sollentuna(4)-1:59:592013-09-22 06:31:51DNF
------
Class: Damer 20 MilesRun TimeCheck pointCheck TimeStatus
Åsa Bergman, Västerås LK(95)02:46:4312:18:46FINISH
Lena Bäckman, Run4Fun Fagersta(55)02:47:4612:18:55FINISH
Anna Sjöberg, IFK Västerås Skidklubb(65)02:51:2012:21:49FINISH
Elin Eriksson, Västerås SOK(51)02:54:4512:27:54FINISH
Mette H Ulfsjöö, Atkins(68)02:59:4112:30:13FINISH
Gisela Kjellberg, Strömstad LK(89)03:05:1112:36:11FINISH
Camilla Hanberg, Västerås(155)03:22:5712:53:48FINISH
Pia Brink, IK Akele(16)03:29:5313:04:19FINISH
Tove Kandell, Västerås(75)03:33:5813:07:38FINISH
Kristina Broman, Borlänge LK(120)03:34:5913:07:48FINISH
Gunilla Axelsson, Borlänge LK(121)03:35:0113:07:44FINISH
Josephine Rostedt, Västerås(38)03:44:1313:16:12FINISH
Monica Engkvist, Team MoTo(27)04:34:4814:10:34FINISH
Carina Manning, IK Jogg(124)07:19:1716:49:18FINISH
Jenny Knape, Ingen Klubb(88)00:00:0011:07:08DNS
Kajsa Knape, Ingen Klubb(87)00:00:0011:07:08DNS
------
Class: Damer 50 MilesRun TimeCheck pointCheck TimeStatus
Laila Öjefelt, Borlänge LK(78)08:00:5418:00:55FINISH
Åsa Lund, Run4Fun Fagersta(5)08:13:5018:13:52FINISH
Cecilia Petersson, IF Linnéa(161)08:35:2918:35:30FINISH
Elin Jakobsson, IK Akele(37)09:09:4719:09:49FINISH
Malin Holm Roos, Lonsome Runners(46)09:45:0319:45:06FINISH
Lina Lokander, Loka Textkonsult AB(79)10:00:1620:00:18FINISH
Mika Falkensjö, Kiruna(13)11:00:3921:00:40FINISH
Erika Lokander, Loka Textkonsult AB(80)13:03:1023:03:10FINISH
Lucy Rist, Racing Strength(3)00:00:0011:08:20DNS
Pia Aaltonen, Åland Triathlon(44)00:00:0011:08:20DNS
Pia Rosvall, Handelsbanken IF / Jogglaget(22)00:00:0011:08:20DNS
Anne Britt Bringedal, Romerike Ultra LK, NOR(160)-1:59:5913:48:33DNF
------
Class: Herrar 100 MilesRun TimeCheck pointCheck TimeStatus
Johnny Hällneby, Pace on Earth(113)15:40:412013-09-22 01:40:42FINISH
Niklas Larsson, LK TV-88(8)17:38:172013-09-22 03:38:18FINISH
Paul Strehlenert, Ingarö(98)19:30:532013-09-22 05:30:54FINISH
Henrik Lowemark, Ljusdal(62)20:28:2506:28:25FINISH
Erik Bäcklund, Västerås(14)20:54:062013-09-22 06:54:07FINISH
Jard Bringedal, Oslofjord Triatlon, NOR(81)21:07:3807:07:39FINISH
Timo Marjomäki, Häjyt, FIN(6)21:31:4807:31:51FINISH
Kristian Ekfors, Insamlingen 1 kr/km(77)21:35:5407:35:54FINISH
Tommy Andersson, Hindås SK(99)21:57:432013-09-22 07:57:44FINISH
Patrik G Björkqvist, Brittatorps Träningsklubb(116)22:07:432013-09-22 08:07:44FINISH
Peter Jörnroth, Team Seattles(58)22:08:0208:08:03FINISH
Fredrik Forsström, Yxsjöbergs IF(107)22:17:0108:17:02FINISH
Franklin Wood, Stockholm Frontrunners(84)22:36:2208:36:24FINISH
Anders Hasselgren, Nisses LK(36)23:20:3809:21:31FINISH
Stefan Ericsson, IK NocOut.se(19)23:22:2309:23:46FINISH
Peter Carlmark, Axa Sports Club(10)23:44:2209:53:28FINISH
Remy Brändefalk, Romerike Ultra LK, NOR(64)23:46:4809:50:52FINISH
Mattias Wallander, Vegan Runners IK(45)23:52:222013-09-22 09:57:47FINISH
Patrik Hernwall, teamMalin(11)26:31:3612:34:46FINISH
Gustaf Mellerup, Genarp(90)28:08:5214:09:48FINISH
Erik Eriksson, 129 ATP(67)00:00:0011:10:12DNS
Erik Jacobsson, Heja AIK(32)00:00:0011:10:12DNS
Johan Modig, Aisab, Ambulans(21)00:00:0011:10:12DNS
Sean Corney, Årsta(18)00:00:0011:10:12DNS
Alexandr Lomako, BAZL, St. Petersburg, RUS(76)-1:59:5917:13:35DNF
Christer Olsson, Sala(17)-1:59:5916:06:57DNF
Christer Tinnerholm, BBQ-Runner(109)-1:59:5903:13:11DNF
Dag Kilen, Oslofjord Triatlon, NOR(104)-1:59:5916:41:28DNF
Daniel Skog, Under Armour Sverige(57)-1:59:5918:10:14DNF
Henning Lantz, Linköpings Triathlonklubb(15)-1:59:5916:10:29DNF
Johan Persson, Skärkdalens LK(100)-1:59:5922:24:44DNF
Sonny Happyfeet Olsson, Vattudalens LDK(119)-1:59:5903:32:52DNF
Staffan Blixt, Team Ultrasweden(82)-1:59:5916:47:34DNF
Thomas Dahlgren, Team Blekinge(94)-1:59:5903:13:20DNF
Tommy Tedelund, Stockholms LDK(30)-1:59:5916:07:05DNF
Peter Nilsson, Åre(31)09:17:1119:20:14DNF
Marcus Berggren, Unit 4 Agresso(60)09:20:1519:21:17DNF
Jörgen Hedlund, Loos IF(63)12:08:0322:24:37DNF
Magnus Sellberg, Åre(41)12:46:3323:06:43DNF
Niklas Grebäck, Stockholms LDK(42)15:24:3201:26:28DNF
Felix Rehnberg, Sträcklöpet(29)16:52:0902:53:02DNF
------
Class: Herrar 20 MilesRun TimeCheck pointCheck TimeStatus
Jörgen Ruth, ABB IF(117)02:45:1812:19:07FINISH
Johan Svahn, Tullinge(48)02:53:3012:27:58FINISH
Jonas Svedberg, Västerås(47)02:58:4112:29:22FINISH
Ola Bäckström, Bergslagens Friidrott(50)03:00:3712:31:58FINISH
Johan Persson, Västerås(164)03:01:092013-09-21 12:43:12FINISH
Jan-Erik Almkvist, IFK Västerås Skidklubb(158)03:01:3412:32:09FINISH
Robert Svallin, Västerås(73)03:04:2312:35:08FINISH
Peter Lundström, Sollentuna(125)03:04:4812:35:12FINISH
Anders Berglund, Milk Soda Hunters(154)03:05:3412:36:29FINISH
Mats Bergqvist, Stockholm(103)03:17:2112:48:57FINISH
Tomas Moberg, Netapp AB(157)03:18:0712:48:53FINISH
Mathias Andreasson, Västerås(156)03:26:3413:01:15FINISH
Pierre Jensen, Västerås(54)03:33:5913:07:32FINISH
Pär Poffen Larsson, Tortuna Golf(112)04:01:4913:32:39FINISH
Tommy Lacandler, Team MoTo(28)05:29:5915:02:09FINISH
Stefan Manning, Team Ultrasweden(106)07:19:3916:49:40FINISH
Christer Carlsson, Eskilstuna(123)00:00:0011:07:45DNS
Joakim Sandvall, Västerås(93)00:00:0011:07:45DNS
Magnus Mossberg, Kopparbergs IF(101)00:00:0011:07:45DNS
Robin Jonsson, Vegan Runners IK(52)00:00:0011:07:45DNS
Torbjörn Hedin, Västerås(69)00:00:0011:07:45DNS
Kristian Johnsson, Västerås LK(102)-1:59:5912:39:33DNF
Björn Sandvall, Weekend Action Runners(74)01:45:5013:01:09DNF
------
Class: Herrar 50 MilesRun TimeCheck pointCheck TimeStatus
Andrew Tutt-Wixner, Enskede(71)07:16:0417:16:05FINISH
Silvio Cannava, IF Linnéa(25)07:40:4117:40:43FINISH
Senad Suhonjic, Björntorps IF(35)07:50:2717:51:27FINISH
Roger Bäckström, Grödinge(111)07:54:4017:54:41FINISH
Johan Röjler, SK Winner, Örebro(83)07:55:512013-09-21 17:55:52FINISH
Jarmo Riihinen, Kumla(70)08:13:4118:13:42FINISH
Richard Richardsson, Västerås(86)08:26:0018:26:01FINISH
Ola Lindelöf, Västeråspolisens IF(110)08:41:3818:41:39FINISH
Albin Dahlquist, Stockholm Kajakklubb(39)08:50:4718:50:48FINISH
Jan-Erik Ramström, Stockholms LDK(122)09:03:5219:03:53FINISH
David Lindberg, IK Akele(96)09:31:5919:32:03FINISH
Martin Svärd, Svärd Häst & Hovslageri(72)10:17:2420:17:26FINISH
Thomas Löveneke, Stockholm SPIF(91)10:18:3720:18:38FINISH
Roger Andersson, Stockholm(23)10:27:5220:27:53FINISH
Jan Sjöblom, Västerås(85)10:37:0820:37:09FINISH
Esa Rotinen, Stockholms LDK(115)10:47:2120:47:23FINISH
Hans Jansson, Vilsta IK(97)11:18:1921:18:20FINISH
Joakim Andersson, Team Paiste Quilasfor(24)11:35:1921:35:20FINISH
Ola Knutsson, Nacka(66)12:29:5322:29:54FINISH
Sigvard Koplimäe, Team Ultrasweden(56)13:09:2023:09:22FINISH
Stig Söderström, Kvarnsvedens GOIF(163)23:24:4109:25:09FINISH
Anders Garcia Algarra, SPIF Triathlon(40)00:00:0011:09:05DNS
Andreas Winberg, Västerås(1)00:00:0011:09:18DNS
Björn Folbert, Djurslöv(9)00:00:0011:09:05DNS
Christer Wikmark, ImplosionUltra(26)00:00:0011:09:05DNS
Daniel Henriksson, Norrköping(53)00:00:0011:09:05DNS
Daniel Öhman, Stockholm(20)00:00:0011:09:05DNS
Mark Thorpe, Vallbo SK(118)00:00:0011:09:05DNS
Mats Gustafsson, Sköndal(114)00:00:0011:09:05DNS
Stefan Granskog, Canis Löpus, Åland(43)00:00:0011:09:05DNS
Anders Strömvall, Romerike Ultra LK, NOR(105)-1:59:5913:04:29DNF
Daniel Zetterqvist, IF Linnéa(2)-1:59:5914:55:11DNF
David Holmgren, Huddinge(108)-1:59:5913:50:08DNF
Fredrik Olsson, Coventry City(162)-1:59:5915:14:50DNF
Jimmy Nore, Haninge(49)-1:59:5914:24:45DNF
Johan Bergmark, Årsta(61)-1:59:5917:01:05DNF
Oscar Oppenheim, Kiruna(12)-1:59:5919:55:02DNF
Petter Cronlund, Stockholm(59)-1:59:5916:07:11DNF
Torkel Skogman, IF Linnéa(159)-1:59:5914:09:53DNF